iPhone soutěž - vyhraj bezkonkurenční iPhone 3GS 32GB  -  přeskočit na navigaci

O iPhonu

iPhone 5 je revoluční telefon od firmy Apple. Model 5 přichází oproti předchozímu modelu s vyšším výkonem, ještě rychlejší odezvou a dokonce i s delší výdrží. Velká změna je v novém rozlišení displeje o velikosti 4 palců, rozlišení 1136 × 640 px. IPhone 5 obsahuje nový systém ve verzi iOS 6 a chipset Apple A6 s procesorem 2×1,2 GHz. Fotoaparát má stejné rozlišení 8MPx s autofocusem a možností natáčet a stříhat video ve full HD.

Apple iPhone 5 64GB

Tři zařízení v jednom

iPhone je víc než telefon, protože obsahuje hned tři zařízení: revoluční mobilní telefon, širokoúhlý iPod a převratné internetové zařízení. To vše z něj dělá nejlepší telefon, jaký jste kdy měli.

Funguje jako žádný jiný telefon

iPhone je kombinací hardwarových inovací a nejvyspělejšího mobilního operačního systému na světě. iPhone je převratný přístroj, který zcela mění představu o možnostech mobilního telefonu. Aplikace bezproblémově spolupracují a jsou synchronizovány s vaším počítačem, ať máte Mac nebo PC. Díky revolučnímu displeji s dotykovou technologií Multi-Touch, inteligentní klávesnici nebo inteligentním senzorům má iPhone léta náskoku před jakýmkoli jiným mobilním telefonem.

Apple iPhone 5 64GB

Chceš vyhrát iPhone?

Stačí se zúčastnit naší soutěže a můžeš se už za 1 SMS stát majitelem nového iPhone 5 64GB.

Chci vyhrát 

Cena SMS pro ČR je 99 Kč včetně DPH, službu provozuje VOV PRAHA s.r.o, technicky zajišťuje Airtoy a.s., infolinka +420 602 777 555, www.premiumservices.cz

Už za 1 sms můžeš vyhrát nový iPhone 5 64GB

Dodržujte prosím mezery v SMS!

 

Návod:

 

SMS ve tvaru: TVAR SMS IPHONE
pošli na číslo 99

 

a zjisti, zda vyhráváš parádní iPhone 5 64GB.

 Už za 1 sms můžeš vyhrát 

Vyhraj bezkonkurenční iPhone 4 32GB 

Každá 666. SMS vyhrává